R

07 kwietnia 2021

Brak komentarzy

Budmat Lubawa Elbląg pokrycia dachowe, Centro-Bud, Twój skład budowlany
 

Blachodachówka Budmat, Venecja, Bella Sara, Murano, Ferrara i Rialto – w Elblągu i Lubawie

 

Jesteśmy wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem.

 

Wokół dachów toczy się całe nasze życie. Lubimy sięgać po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a nasz cel na najbliższe lata to „REWOLUCJA NA DACHU”

 

REWOLUCJA NA DACHU

 

Pod takim hasłem idziemy w rynek z systemem modułowych obróbek blacharskich. My wiemy, że dach wykończony takimi obróbkami jest piękny i estetyczny jak nigdy dotąd. Jego innowacyjność i walory techniczne zostały już docenione i nagrodzone Złotym Medalem Targów Budma 2019.

Działamy kompleksowo – oprócz blachodachówek modułowych oferujemy wszelkie akcesoria, łącznie z systemami rynnowymi (stal i PVC) oraz obróbkami blacharskimi. Nasze wyroby pochodzą z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z huty SSAB oraz ArcelorMittal. W ofercie firmy, oprócz dachów modułowych znajdują się również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profile stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

„REWOLUCJA NA DACHU” w Budmat to dach modułowy – czyli dach piękny, estetyczny, spójny kolorystycznie oraz trwały i niezawodny. Nasze obróbki modułowe dostarczane są na plac budowy jako gotowy wyrób, dlatego Wykonawca nie musi poświęcać czasu na wyginanie i docinanie – jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych akcesoriów wykończeniowych.

LINK DO STRONY PRODUCENTA: KLIKNIJ TUTAJ

Budmat Lubawa Elbląg pokrycia dachowe, Centro-Bud, Twój skład budowlany

Dlaczego Budmat?

 

Budmat to polski producent blaszanych pokryć dachowych, ogrodzeń modułowych oraz rynien stalowych oraz PVC, którego cechuje bardzo wysoka jakość produktów, dbałość o zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem oraz idealne spasowanie produktów. Budmat to lider w nowoczesnych rozwiązaniach. Główną cechą ich modułowych pokryć dachowych są nawiercone otwory montażowe oraz unikatowe powłoki D-MATT, X-MATT, IDEAL MATT i IDEAL SATIN.

 

Dodatkowo w ofercie Budmatu znajdziemy najnowszą powłokę ULTRAMAT, która jest dużo wytrzymalszym odpowiednikiem poliestru matu gruboziarnistego.

 

Razem z producentem z Płocka rozwijamy rynek w sposób nowoczesny, czyli proponujemy najwyższą półkę produktową w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jednym słowem Budmat Elbląg i Budmat Lubawa – zapraszamy po ich produkty.

 

 

Gdzie dostanę pokrycia dachowe Budmat?

 

Centro-Bud – hurtownia budowlana w Elblągu – Budmat Elbląg ? Oczywiście.  Jeżeli szukają Państwo produktów SEMIN w Elblągu, Pasłęku, Gdańsku, Nowym Dworze Gdańskim, Tolkmicku, Braniewie, Malborku lub Sztumie (i okolicach) – dobrze Państwo trafili, ponieważ na pewno będziemy w stanie zaopatrzyć Państwa budowę! Jeżeli szukają również Państwo ogrodzenia BUDMAT w Elblągu lub Lubawie – jesteśmy dla Was! Pokrycia dachowe Lubawa. KONTAKT ELBLĄG

 

Centro-Bud – Skład budowlany w Lubawie – Budmat Lubawa? A jakże! Centro-Bud w Fijewie to nasz drugi skład, a więc i produkty na nim są podobne. Jeżeli szukają Państwo produktów SEMIN w Lubawie, Iławie, Ostródzie, Morągu, Olsztynie bądź Brodnicy (i oczywiście okolicach) – świetnie Państwo trafili. Materiały wykończeniowe Lubawa. Pokrycia dachowe Lubawa. KONTAKT LUBAWA

Budmat Lubawa Elbląg pokrycia dachowe, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Budmat Lubawa Elbląg pokrycia dachowe, Centro-Bud, Twój skład budowlany

BUDMAT Venecja, flagowa blacha modułowa w Elblągu i Lubawie

Dachy modułowe i akcesoria – Venecja. Pierwsza w rodzinie.

 

Od niej wszystko się zaczęło. To efekt pracy nad najlepszym dachem modułowym w Polsce i w Europie.

 

Nawet 50 lat gwarancji

Venecja to trwałość i bezpieczeństwo na długie lata. W zależności od użytej powłoki gwarancja na ten produkt wynosi 20, 30 lub 50 lat.

 

 

Łatwy i szybki montaż

Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu. Pozwalają także na precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci już po ich połączeniu. To nie wszystko. Ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie. Nasze rozwiązania są tak dobre, że je opatentowaliśmy.

 

 

Eleganckie wykończenie Twojego dachu

Specjalnie dostosowane na potrzeby Blachodachówki Modułowej Venecja gąsiory wraz z oryginalnymi zakończeniami są dopełnieniem jej estetyki. Dedykowane obróbki blacharskie to autorskie i innowacyjne rozwiązanie Budmat, który przełamuje kolejne bariery technologiczne w procesie przetwórstwa stali.

 

Fabrycznie przygotowane otwory i miseczki montażowe

To nasz patent na dach. Venecja to pionier łatwego montażu.

 

Podtłoczenie wzdłuż przetłoczeń

Dzięki nim łączenia poprzeczne na dachu są niewidoczne, a arkusz jest dodatkowo usztywniony. Łączymy estetykę z wytrzymałością.

 

Podwinięcie dolnej krawędzi arkusza

To rozwiązanie zapewnia lepszy spływ wody z powierzchni dachu, a tym samym zapobiega jej zaleganiu. Ponadto łączenia poprzeczne na dachu są niewidoczne.

Sztachety ogrodzeniowe BUDMAT - Twoje ogrodzenie dostępne w Elblągu i Lubawie

Dziel się przestrzenią w pięknym stylu.

 

Ogrodzenie jest wizytówką każdej posesji. To nie tylko zaznaczenie własnej przestrzeni, ale także element architektoniczny wywierający wrażenie estetyczne. Prosta, geometryczna forma jest dziś bardzo popularna i właśnie na takie rozwiązania stawiają Inwestorzy. Metalowe Systemy Ogrodzeń Budmat to połączenie tradycji oraz nowoczesności. Zostały wykonane z najwyższej jakości blachy stalowej, która daje pewność gwarancji i bezpieczeństwa na lata

Budmat Lubawa Elbląg pokrycia dachowe, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Budmat  to czołowy producent produktów ze stali i PCV. W jego ofercie znajdziemy wysokiej jakości pokrycia dachowe, podbitki PVC, rynny PVC i stalowe oraz gotowe ogrodzenia. Produkty tego producenta świetnie nadają się na domki jednorodzinne, ale również na inwestycje, ze względu na swoją wydajność oraz obrabialność. Dzięki tej marce wykonawca oszczędza swój czas, nerwy, a co za tym idzie – pieniądze. BUDMAT Elbląg i BUDMAT Lubawa to my – Centro-Bud.

 

Hurtownia budowlana Elbląg – 55 232 79 08
BUDMAT Blachodachówki Elbląg- 570868258
BUDMAT Podbitki Elbląg – 505 969 922
BUDMAT Rynny Elbląg – 570868258
BUDMAT Ogrodzenia Elbląg – 570868258
Hurtownia budowlana Lubawa – 89 645 20 99
BUDMAT Blachodachówki Lubawa- 508303916
BUDMAT Podbitki Lubawa – 508303916
BUDMAT Rynny Lubawa – 570868258
BUDMAT Ogrodzenia Lubawa – 570868258

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *