R

19 kwietnia 2021

Brak komentarzy

Creaton Titania Elbląg Lubawa, Centro-Bud, Twój skład budowlany

Co wyróżnia dachówki CREATON i ile kosztują? Creaton Titania, Simpla, Goeteborg, w składzie Elbląg oraz Lubawa

 

CREATON W POLSCE – DWIE DEKADY ISTNIENIA I ZAUFANIE TYSIĘCY KLIENTÓW

CREATON Polska jest obecna na krajowym rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas firma zyskała uznanie w oczach dekarzy i zaufanie tysięcy klientów.

Dachówki ceramiczne i cementowe marki CREATON wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi to bogaty wachlarz sprawdzonych przez lata rozwiązań. Produkty dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.

Spółka posiada na terenie Polski dwa zakłady produkcyjne dachówek cementowych:

 • w Olkuszu (województwo małopolskie),
 • w Chojnicach (województwo pomorskie)
 • oraz najnowocześniejszą w Europie fabrykę dachówek ceramicznych w Widziszewie (województwo wielkopolskie).
Link do strony producenta: KLIKNIJ TUTAJ
Creaton Titania Elbląg Lubawa, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Creaton Titania Elbląg Lubawa, Centro-Bud, Twój skład budowlany

Creaton Titania glazura czarna, czyli klasyczna dachówka dostępna w Elblągu i Lubawie

Co wyróżnia dachówki CREATON i ile kosztują? Creaton Titania, Simpla, Goeteborg, w składzie Elbląg oraz Lubawa. Oto Titania, jedna z perełek!

 

Dachówka ceramiczna wielkiego formatu.

 • Dachówka wielkiego formatu o idealnych proporcjach 324 x 515 mm.
 • Tolerancja przesuwu wynosząca ok. 43 mm daje możliwość dużego dostosowania  rozstawu łat na połaci, co przyczynia się do usprawnienia prac dekarskich.
 • Charakteryzuje się tzw. „formatem 10”, czyli ponadprzeciętnym zużyciem na m2, które wynosi 9–10,1 szt. dzięki czemu stosunek ceny do wydajności pozostaje optymalny.
 • Unikatowa konstrukcja zamków górnych i bocznych zapewnia szczelność i trwałość dachu.
 • Bezpieczeństwo pokrycia dachu przy kącie nachylenia połaci już od 10° (przy zastosowaniu dodatkowego zabezpieczenia).

Ceramiczna TITANIA to elegancka, funkcjonalna i trwała dachówka. Produkt wyróżnia ponadczasowy kształt holenderki płaskiej w rozmiarze XXL. Format 325 x 515 mm oraz tolerancja przesuwu na zamkach ok. 43 mm umożliwiają uzyskanie minimalnego zużycia na imponującym poziomie ok. 9 szt./m². Liczne rozwiązania funkcjonalne sprawiają, że dach wykonany z dachówki TITANIA wyróżnia się świetnymi parametrami użytkowymi.

Doskonałe współdziałanie ze sobą zamków i zakładek dachówki TITANIA zabezpiecza połać przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Zaawansowany system odprowadzenia wody na powierzchnię dachówki daje pewność, że dach to bariera nie do pokonania dla deszczu i śniegu. Dwa mostki na spodzie uszczelniają zamek na całej szerokości i zapobiegają wnikaniu wody opadowej. Dzięki rozbudowanym i szczelnym zamkom, przy użyciu odpowiedniej membrany marki CREATON, dachówkę ceramiczną TITANIA można instalować na połaci o nachyleniu już od 10°.

Creaton Simpla dostępna w Elblągu i Lubawie

Nowoczesna dachówka płaska w rozmiarze XL.

 • Dachówka wielkiego formatu o idealnych proporcjach 300 x 500 mm.
 • Ponadprzeciętne zużycie 10,4 – 11,4 szt./m2 przyspiesza prace dekarskie.
 • Perfekcyjna konstrukcja zapewnia optymalną wentylację połaci, wyjątkową szczelność i elastyczny montaż.
 • Tolerancja przesuwu 28 mm pozwala na estetyczne dopasowania dachówek do każdego rodzaju dachu.
 • Dzięki rozbudowanym i szczelnym zamkom, przy użyciu odpowiedniej membrany marki CREATON, można ją instalować na połaci o nachyleniu już od 10°.
 • System spodnich żeber i mostków zwiększa wytrzymałość całego dachu.

Ceramiczna SIMPLA to nowoczesna dachówka płaska w rozmiarze XL. Format 300 x 500 mm oraz tolerancja przesuwu na zamkach do 28 mm umożliwiają uzyskanie minimalnego zużycia na imponującym poziomie ok. 10,4 szt./m². To skraca czas montażu, a koszty wykonania dachu są mniejsze. Wielkoformatowa SIMPLA wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i najlepszymi parametrami użytkowymi charakteryzującymi dachówkę ceramiczną nowej generacji. Cechuje ją najwyższa jakość i trwałość.

Specjalna konstrukcja zamków zapewnia optymalny przepływ powietrza pod przykryciem. Boczny posiada wyjątkowo uwydatnione podwójne zagłębienie, które zapewnia perfekcyjne odprowadzanie wody również przy silnym wietrze. Schodkowe przykrycie niezawodnie chroni przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. System spodnich żeber i mostków zwiększa wytrzymałość całego dachu. Dzięki rozbudowanym zamkom, przy użyciu odpowiedniej membrany marki CREATON, można ją instalować na połaci o nachyleniu już od 10°.

Creaton Titania Elbląg Lubawa, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Creaton Titania Elbląg Lubawa, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Creaton to jeden z głównych, obok Robena i Braasa, producent dachówek w Polsce. Oprócz wymienionych powyżej modeli dachówek ceramicznych, znajdą Państwo u nas wszystkie produkty z katalogu marki Creaton, dlatego nie ma co zwlekać – napisz do naszego działu handlowego i już dziś dowiedz się jaką cenę możesz uzyskać. Co wyróżnia dachówki Creaton? Przede wszystkim jakość.

 

Oprócz dachówek ceramicznych Creaton takich jak Titania, Premion, Simpla i Domino, znajdą Państwo również cały wachlarz dachówek cementowych, które równie dobrze nadają się do pokrycia dachu. Są nimi np. Creaton Goeteborg, Heidelberg i Kapstadt.

 

Jeżeli oferta Creaton jest dla Państwa za krótka – zapraszam do kontaktu z naszymi handlowcami w celu szerszego przedstawienia oferty. ROBEN , IBF

 

 

SPRZEDAŻ DACHÓWKI CERAMICZNEJ CREATON Elbląg

tel. 570868258 – Robert Wlazło, Creaton Titania i pozostałe modele dachówek w Elblągu

SPRZEDAŻ DACHÓWKI CEMENTOWEJ CREATON Elbląg

tel. 552327908 – dział sprzedaży, Creaton Goeteborg i pozostałe modele dachówek cementowych w Elblągu

 

SPRZEDAŻ DACHÓWKI CERAMICZNEJ CREATON Lubawa

tel. 508303916 – Dawid Kujawski, Creaton Titania i pozostałe modele dachówek w Lubawie

SPRZEDAŻ DACHÓWKI CEMENTOWEJ CREATON Lubawa

tel. 896452099 – dział sprzedaży, Creaton Goeteborg i pozostałe modele dachówek cementowych w Lubawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *