SPRAWDZONE METODY SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW W NASZYCH HURTOWNIACH PROPONUJEMY ZADZWOŃ, A MY SKONTAKTUJEMY CIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM ODPOWIEDNI WYBÓR MATERIAŁÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH DOSTAWCACH

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Masz pytania? Pisz śmiało! Chętnie na nie odpowiemy.  ZALETY WSPÓŁPRACY Z CZOŁOWYMI POLSKIMI PRODUCENTAMI

  Niewątpliwie współpraca z czołowymi producentami w kraju jest naszym atutem. Nazywając producenta “czołowym” nie sugerujemy się ilością materiału jaki sprzedaje w Polsce, a jakością i stabilnością produktów oraz poziomem dostaw i elastycznością handlową jakie oferuje. Dzięki temu większość naszych klientów może wyjść z uśmiechem na twarzy z hurtowni, zadowoleni z jakości obsługi oraz produktów.

  JAKOŚĆ PRODUKTÓW

  Produkty spełniają standardy europejskie i zachowują normy unijne. Dodatkowo posiadają wszelkie możliwe papiery, systemowe lub nie.

  SŁOWO SIĘ RZEKŁO

  Uzgodnienia z naszymi producentami mają ważność, nawet jeśli są słowne. Nie ma ukrytych haczyków czy zobowiązań.

  TERMINOWOŚĆ DOSTAW

  Dostawy realizowane są terminowo, co nie powoduje opóźnień i związanych z tym dodatkowych kosztów na budowie.

  POMOC TECHNICZNA

  Nasi partnerzy chętnie pomogą Państwu w dobraniu odpowiednich materiałów oraz w odpowiednim wykorzystaniu ich.

  GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

  Poważni producenci nie łamią danego słowa czyli gwarancji. Nasi klienci nie muszą się obawiać, że producent nie przyjmie gwarancji, jeżeli produkt został poprawnie użyty.

  OSZCZĘDNOŚĆ

  Większość dobrych materiałów ma swoją cenę. Nikt nie bierze jednak pod uwagę wydajności i zaoszczędzonego czasu.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Czy w firmie Centro-Bud dostępne są jedynie materiały wysokiej jakości?

  Oczywiście, że nie. Posiadamy 2 klasy produktów, droższe i lepsze. Czasem klienci poszukują jedynie towaru na oborę czy budę dla psa i nie chcą towarów wysokiej jakości. Jednak jeśli chodzi o domki, proponujemy głównie dobre, systemowe rozwiązania.

  Czy warto budować zgodnie z systemami producentów?

  Oczywiście, to główny z warunków uzyskania gwarancji. My też mamy pewność, że zawarte w materiałach środki chemicznie nie pogryzą się, a Państwo będą zadowoleni z wyboru.

  Dobrze = drogo?

  Niekoniecznie. Większość dobrych materiałów kosztuje więcej niż te gorsze odpowiedniki. Jednak przyglądając się wydajności produktów często można powiedzieć, że dobre materiały wcale nie wychodzą nas drogo. Porównując 1 do 1 - tak. Porównując zużycia i jakość - w ogóle.

  Czy większość produktów dostanie się od ręki?

  Niestety nie. Na stanie mamy wiele produktów, jednak to ile systemów oferuje dany producent przerasta możliwości magazynowe firm. To jest jednocześnie plusem. Każdemu klientowi, który nas odwiedza proponujemy system adekwatny do jego potrzeb i wymagań. Warto więc poczekać!