, Centro-Bud, Twój skład budowlanyTROCHĘ HISTORII TROCHĘ HISTORII

Centro-bud to długa historia… Nasza firma od ponad 25 lat umacnia swoją pozycję na rynku materiałów budowlanych. Na początku naszej działalności skupialiśmy się głównie na sprzedaży ciężkiej budowlanki i do tej pory stanowimy czołówkę odbiorców bloczków z betonu komórkowego oraz cementu. W 2007 roku postanowiliśmy wprowadzić trochę świeżości do naszej organizacji, rozszerzając działalność o materiały wykończeniowe. Na dzień dzisiejszy ciężko znaleźć gałęź materiałów budowlanych, których klient nie znajdzie w naszym składzie.

Oprócz obsługi klienta detalicznego, Centro-Bud znajduje również swoje miejsce na rynku eksportowym. Na ten moment dostarczamy towary do 4 krajów Unii Europejskiej oraz jednego z naszych azjatyckich sąsiadów.

 

Rynek hurtowy to również jedna z naszych silniejszych gałęzi sprzedaży. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ok. 80 hurtowni w materiały budowlane czołowych polskich producentów. Można by powiedzieć, że gdzie się nie budujesz – Centro-Bud buduje się z Tobą poprzez naszych zaufanych partnerów handlowych.

, Centro-Bud, Twój skład budowlany

ADRES

ul. Stawidłowa 12A, 82-300 Elbląg

, Centro-Bud, Twój skład budowlany

TELEFON

+48 55 232 79 08

, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany

NIE TRAĆ CZASU

NAPISZ DO NAS  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  FARBY I TYNKI

  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  CIĘŻKA BUDOWLANKA

  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  ELEKTRYKA

  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  TARCICA

  NIE MARNUJ ENERGII

  ODEZWIJ SIĘ I UZYSKAJ

  DORADZTWO

  DARMOWE

  Jaki materiał wybrać

  KROK PIERWSZY

  POMIARY I WYCENA

  DARMOWE

  Prawidłowy pomiar to klucz do sukcesu

  KROK DRUGI

  DOSTAWA MATERIAŁU

  DARMOWE

  Tym już my się zajmiemy

  KROK TRZECI

  CENTRO-BUD buduje zaufanie i relacje.