, Centro-Bud, Twój skład budowlanyTROCHĘ HISTORII TROCHĘ HISTORII

Centro-bud w Lubawie powstał z początkiem 2020 i jest kontynuacją dziedzictwa firmy WOJT działającej od 20 lat na rynku. Naszą misją jest stworzenie w Lubawie kompletnej hurtowni , oferującej towary począwszy od stanu surowego, kończąc na zaopatrzeniu mieszkań o panele, wykładziny, farby, listwy, elementy dekoracji ściennej, itp. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich materiałów do stworzenia perfekcyjnych wnętrz.

Nasza firma stawia również nacisk na współpracę z zaufanymi oraz certyfikowanymi wykonawcami. To właśnie od nich dostajemy najważniejszą informację zwrotną na temat naszych materiałów i ich jakości.

Oprócz obsługi klienta detalicznego, Centro-Bud znajduje również swoje miejsce na rynku eksportowym. Na ten moment dostarczamy towary do 4 krajów Unii Europejskiej oraz jednego z naszych azjatyckich sąsiadów.

 

Rynek hurtowy to również jedna z naszych silniejszych gałęzi sprzedaży. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ok. 80 hurtowni w materiały budowlane czołowych polskich producentów. Można by powiedzieć, że gdzie się nie budujesz – Centro-Bud buduje się z Tobą poprzez naszych zaufanych partnerów handlowych.

, Centro-Bud, Twój skład budowlany

ADRES

Fijewo 55, 14-260 Lubawa

, Centro-Bud, Twój skład budowlany

TELEFON

+48 89 645 20 99

, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany, Centro-Bud, Twój skład budowlany

NIE TRAĆ CZASU

NAPISZ DO NAS  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  FARBY I TYNKI

  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  CIĘŻKA BUDOWLANKA

  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  ELEKTRYKA

  , Centro-Bud, Twój skład budowlany

  TARCICA

  NIE MARNUJ ENERGII

  ODEZWIJ SIĘ I UZYSKAJ

  DORADZTWO

  DARMOWE

  Jaki materiał wybrać

  KROK PIERWSZY

  POMIARY I WYCENA

  DARMOWE

  Prawidłowy pomiar to klucz do sukcesu

  KROK DRUGI

  DOSTAWA MATERIAŁU

  DARMOWE

  Tym już my się zajmiemy

  KROK TRZECI

  CENTRO-BUD buduje zaufanie i relacje.