R

15 kwietnia 2021

Brak komentarzy

Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany

 

OGRODZENIA GLADIO zdaniem ekspertów 

5 atutów takiego rozwiązania, OGRODZENIA BETONOWE GLADIO ELBLĄG 

 

Co prawda o firmie Gladio już wspominaliśmy w poście GLADIO – Wspaniała kostka brukowa w Elblągu i Lubawie, ale jakość produktów tego producenta stale nas zadziwia. Przejdźmy do konkretów.

 

Ogrodzenie stanowi wizytówkę Twojego domu, dlatego warto wybrać produkt, który będzie nienagannie reprezentował Twoją posesję przez wiele lat. Szczelnie połączone ze sobą elementy stworzą mur dający poczucie bezpieczeństwa i swobody podczas relaksu w ogrodzie. Z kolei pozostawienie wolnego miejsca na panele, pozwoli otworzyć przestrzeń na działkę. To nie jedyne możliwości, które stwarzają pustaki ogrodzeniowe z betonu – poznaj ich więcej.

  1. Wysoka jakość i wytrzymałość ogrodzenia 

 

Decydując się na ogrodzenie posesji pustakami betonowymi GLADIO, możesz być pewien, że wygrałeś los na loterii. Ogrodzenia betonowe GLADIO charakteryzują się bowiem wysoką jakością i przez lata będą cieszyć nie tylko Twoje oko, ale i zazdrosnego sąsiada. „Produkcja ogrodzeń GLADIO udoskonalona została standardem Best+, który gwarantuje użycie w całej masie betonowej najwyższej jakości surowców: kruszyw, piasku, cementu, wypełniaczy oraz domieszek. Surowce te podlegają starannemu wymieszaniu w jednolitą masę betonową, by uzyskać elementy trwałe i odporne na pęknięcia” – mówi Michał Turczyn technolog, który dodaje: „Z kolei wykorzystana przy produkcji pustaczków i daszków ogrodzeniowych technologia Coloractive+ gwarantuje zabezpieczenie hydrofobowe oraz kolorystyczne dzięki użyciu specjalistycznych domieszek chemicznych w całej masie betonowej. Zastosowany beton charakteryzuje się wyrazistą kolorystyką, zmniejszoną nasiąkliwością i mniejszą podatnością na promieniowanie UV”. Zatem pustaki ogrodzeniowe GLADIO narażone na zmienne warunki atmosferyczne, w tym: intensywne działanie słońca czy deszcz, zawsze będą prezentować wysokie standardy wykonania.

Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany  Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany

Standard                                                                                                                                                        Technologia

Best+                                                                                                                                                              Coloractive+

 

Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany

2. Łatwy montaż pustaczków ogrodzeniowych

 

Montując ogrodzenie betonowe, musisz pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad montażu ogrodzeń. Każde ogrodzenie poddawane jest naporowi wiatru, naciskom opierających się o niego ludzi, nieplanowym uderzeniom czy obciążeniom od własnego tonażu. Wobec tego jego budowa musi być mocna i podparta na solidnym fundamencie, co zauważa Artur Kowalczyk – pracownik FIRMY MARUSIK: „Pracę zaczynamy od wykopania  fundamentów i wylania ławy fundamentowej, od której wykonania zależy stabilność ogrodzenia. Pod betonowymi ogrodzeniami bądź tam, gdzie grunt osiada nierównomiernie, buduje się ławę żelbetową na całej długości ogrodzenia poniżej strefy przemarzania, tj. ok. 80 cm. Po wyschnięciu ławy, praca idzie jak z płatka. Bloczki ogrodzeniowe GLADIO są gotowym produktem, łatwym do układania. Szybko się je ustawia i nie trzeba ich malować”.

 

OGRODZENIA BETONOWE GLADIO ELBLĄG – dostępne na zamówienie

OGRODZENIA BETONOWE GLADIO LUBAWA – dostępne na zamówienie

 

3.Szerokie możliwości aranżacji bloczków ogrodzeniowych


Ogrodzenie gładkie MODERNMODERN STRUKTURAL i KING odgrodzi działkę od przestrzeni publicznej oraz sąsiadów w sposób przez Ciebie zaplanowany. Możesz stworzyć pełne ogrodzenie typu mur gwarantujący Ci prywatność i intymność, bądź pozostawić wolne miejsca na panele i cieszyć się widokiem przechodniów.

GLADIO odstawiło do lamusa przeświadczenie o tym, iż beton to zimne, surowe tworzywo, wytwarzając bloczki ogrodzeniowe gładkie i strukturalne w uniwersalnej i modnej kolorystyce: biały, szary i grafit. Tym samym możesz wybrać odcień i wzornictwo, które najbardziej pasuje do otoczenia Twojego domu. Ogrodzenia MODERN, MODERN STRUKTURAL i KING o prostych kształtach, dostępne w atrakcyjnych jednolitych kolorach białego i grafitu oraz szarego melanżu nero dają bezgraniczne możliwości aranżacji. Możesz nadać swojemu ogrodzeniu niepowtarzalnego charakteru, mieszając dostępną paletę barw.

 

4. Dopasowanie do nowoczesnej i tradycyjnej architektury

 

Ogrodzenia GLADIO doskonale zespalają się zarówno ze stylem modern jak i vintage. Grając kolorami, jak i rodzajem przęseł, możesz nadać architekturze i przydomowemu otoczeniu pożądany styl. Decydując się na drewniane przęsła, zaakcentujesz harmonijny z naturą styl i zachowasz rustykalny charakter dworkowej architektury, wiejskiego domku z ozdobnymi roślinami i bujnymi pnączami. Równocześnie możesz dopasować przęsła tak, by stworzyć prosty, ascetyczny charakter, współgrający z nowoczesnymi bryłami architektonicznymi i niewysokimi domami.

 

5. Nietypowe wykorzystanie pustaków i daszków ogrodzeniowych

 

Elementy ogrodzeniowe GLADIO to doskonały materiał do tworzenia różnorodnych pod względem architektonicznym budowli, nie tylko ogrodzenia typu mur, ale i małej architektury w ogrodzie, schodów czy mebli ogrodowych.

 

Ogrodzenia z bloczków betonowych wyróżniają się elegancją i solidnością. Uniwersalna kolorystyka i faktura pustaczków ogrodzeniowych tworzy interesujące konstrukcje nie tylko ogrodzeniowe, ale i nietypowe rozwiązania małej architektury. Elementy ogrodzeniowe GLADIO stanowią modny i elegancki akcent w przestrzeni Twojego domu.

W ofercie GLADIO znajdziesz modele ogrodzeń gładkich bądź ogrodzeń strukturalnych, które z łatwością dopasujesz do każdego stylu, od rustykalnych domków, przez place przemysłowe, do modernistycznych posiadłości. Pustaczki ogrodzeniowe MODERN, MODERN STRUKTURAL i KING umożliwią szeroki zakres aranżacji budowy Twojego ogrodzenia.

Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany
Gladio ogrodzenia Elbląg, Centro-Bud, Twój skład budowlany
GLADIO to jeden z naszych najbardziej zaufanych dostawców produktów z betonu. Cechuje go niebywała jakość, powtarzalność produktów oraz szeroka gama produktowa. To dlatego zachęcamy naszych klientów do realizacji swoich ogrodów z Centro-Budem oraz GLADIO!

 

Ogrodzenia betonowe Gladio Elbląg- 55 232 79 08
KOSTKA BRUKOWA GLADIO ELBLĄG – 570 868 258
Ogrodzenia betonowe Gladio Lubawa – 89 645 20 99
KOSTKA BRUKOWA GLADIO LUBAWA – 508 303 916

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *