R

25 marca 2021

Brak komentarzy

 

O FIRMIE

 

” Röben Polska to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Powstałe w połowie XIX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w Europie i Ameryce. W 1994 r. w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. To tu powstała największa i najnowocześniejsza w Europie dachówczarnia Röben.

 

WSZECHSTRONNOŚĆ, KTÓRA INSPIRUJE

Na sukces firmy Röben składa się wiele elementów. Z lokalnych złóż gliny wydobywamy doskonały surowiec do produkcji cegieł, płytek klinkierowych, dachówek i akcesoriów dachowych. Ten naturalny ceramiczny materiał łączymy w naszych zakładach z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i długoletnim doświadczeniem.

Tak powstają materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POD KONTROLĄ

Najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetykę oraz dobrą cenę udało połączyć się w logiczną całość i zamknąć w wyjątkowej linii produktów Röben.

Sterowana komputerowo kontrola jakości stała się nieodzownym elementem doskonalenia procesów produkcji, zapewniając wysoką jakość oferowanych materiałów budowlanych.

LINK DO STRONY PRODUCENTA: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Dlaczego Röben?

 

Röben to właściciel najnowocześniejszej dachówczarni w Polsce. To tutaj tworzone są najbardziej popularne modele dachówek: MonzaPlus oraz Piemont, w wielu bardzo atrakcyjnych kolorach. Oferta Röben obejmuje dachówkę produkowaną w Polsce, ale również import, dla klientów, którzy chcą się wyróżnić unikatowym pokryciem dachowym. Kupując dachówkę mamy do wyboru również dwie powłoki – angobowaną oraz glazurowaną.

 

Dachówki Roben Elbląg – najszybsza realizacja zamówień

Również dachówki Roben Lubawa – najszybsza realizacja zamówień

To nas wyróżnia Roben Elbląg i Roben Lubawa to my.

Röben to jeden z największych producentów wyrobów ceramicznych w Polsce. Wyróżnia go najlepszy stosunek cena/jakość dostarczanych produktów oraz terminowość dostaw. Decydując się na zakup dachówki marki Röben gwarantują sobie państwo niepowtarzalny wygląd, atrakcyjną cenę oraz szczelne i trwałe pokrycie dachowe. Roben Elbląg i Roben Lubawa to my – Centro-Bud. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny dachu, jesteśmy w stanie zaoferować korzystne warunki.

 

Cegła klinkierowa Röben Elbląg- 55 232 79 08
DACHÓWKA ROBEN ELBLĄG – 570 868 258
Cegła klinkierowa Röben Lubawa – 89 645 20 99
DACHÓWKA ROBEN LUBAWA – 508 303 916

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *