Beton komórkowy Elbląg

Beton komórkowy to surowiec potrzebny podczas budowy domów jedno- lub wielorodzinnych. Wybierając gazobeton Elbląg, masz pewność, że stawiane ściany i stropy będą nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale także odporne na ogień i wysoką temperaturę. Dostępne w naszej hurtowni produkty wyróżniają się także doskonałymi właściwościami izolacyjnymi oraz łatwością obróbki i montażu. Beton komórkowy Elbląg to także propozycja dla klientów, które szukają rozwiązania ekologicznego, które nie zawiera szkodliwych dla zdrowia człowieka substancji.

Pustak Suporex czy gazobeton Elbląg – co wybrać?

Beton komórkowy Elbląg to najlżejsza odmiana betonu. Nazwę zawdzięcza znajdującym się na jego powierzchni porom (komórkom), które powstają podczas jego produkcji. Struktura betonu komórkowego tworzy się w wyniku wprowadzenia do plastycznej mieszanki cementowej gazu (najczęściej powietrza). Dzięki temu jest to niezwykle lekki surowiec, którego składa się ze spoiwa (wapno, cement), spulchniacza (zazwyczaj  proszek lub pasta aluminiowa) oraz piasku lub popiołów lotnych. W naszej hurtowni zamówisz standardowe bloczki gazobetonowe Elblag, które wykorzystywane są do wznoszenia ścian jednowarstwowych. To jednak nie jedyne ich zastosowanie! Niektóre modele gazobetonu Elbląg mogą służyć także do wznoszenia ścian samonośnych, sięgających do 3 kondygnacji. Ze względu na ich doskonałe właściwości izolacyjne i niską wagę doskonale sprawdzają się także do odbudowy poddaszy. Ciekawym rozwiązaniem jest także pustak Suporex Elblag. To jeden z typów betonu komórkowego, którego nazwa pochodzi od produkującej go firmy. Suporex Elbląg posiada charakterystyczny siwy odcień, który zawdzięcza domieszce popiołów lotnych.

Beton komórkowy Elbląg – nasza oferta

Centro-Bud Elbląg to hurtownia materiałów budowlanych. Nasze produkty premium wykorzystywane są podczas budowy, remontu czy prac wykończeniowych domu. W naszej ofercie znajdziesz więc gazobeton Elblag. Nie wiesz, który typ będzie najlepszych do planowanych przez Ciebie prac budowlanych? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko wybrać odpowiedni beton komórkowy, ale także zajmą się jego transportem. Centro-Bud Elbląg to pewny wybór!