Elewacje Elbląg

Chcesz wykończyć dom w efektowny i piękny sposób? Wybierz elewacje Elbląg i przekonaj się, jak pięknie może wyglądać Twój budynek. W naszej hurtowni budowlanej znajdziesz wiele rodzajów materiałów elewacyjnych i to od Ciebie zależy, który wybierzesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Elewacje Elbląg – najwyższa jakość i szeroki wybór

Wybierając elewacje Elbląg, warto zdecydować się na materiał, który uzupełnia i dopełnia architekturę domu. Istotne jest także, by surowiec, z którego ma być wykonana elewacja z Elbląga, był jak najbardziej użyteczny. Postaw na wykończenie ścian, które jest odporne na czynniki atmosferyczne i zapobiega osadzaniu się kurzu czy brudu.

Tynki elewacyjne to rozwiązanie najczęściej wybierane w Polsce. Nasza hurtownia budowlana Elbląg oferuje:

  • tynki silikatowe – dzięki zawartości żywicy są elastyczne i wytrzymałe. Ponadto mają właściwości hydrofobowe, trudno je zabrudzić i można je kłaść na wełnę mineralną,
  • tynki akrylowe – to materiał elastyczny i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżnia go duża hydrofobowość i odporność na korozję biologiczną,
  • tynki mineralne – są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle trwałe. Łatwo się jednak brudzą, a po ich nałożeniu należy je pomalować.
  • tynki silikonowe – to produkty odporne na zmiany temperatur, promieniowanie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia. Można je kłaść na wełnę mineralną.

W Centro-Bud Elbląg znajdziesz także płytki elewacyjne. Nasza oferta to między innymi:

  • płytki klinkierowe – dzięki nim osiągniesz ceglany efekt. To produkt odporny na uszkodzenia, zabrudzenia i działanie promieniowania słonecznego,
  • płytki z kamienia naturalnego – to produkt wysokiej jakości, który wyróżnia wysoka wytrzymałość i szeroki wybór,
  • płytki silikatowe – są odporne na czynniki biologiczne i trudne warunki klimatyczne,
  • płytki betonowe – nie nasiąkają wodą, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i mróz. Imitują naturalny kamień.

Hurtownia budowlana i elewacje premium

Nasza hurtownia oferuje elewacje Elbląg o niezwykle wysokiej jakości. Naszym klientom proponujemy tylko produkty premium od sprawdzonych dostawców. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.