Styropian Elbląg

Dostępny w naszej ofercie styropian Elbląg to materiał niezastąpiony w pracach budowlanych. Powstaje on z polistyrenu spienialnego (niskoudarowego), który otrzymuje się w wyniku polimeryzacji perełkowej styrenu (winylobenzenu) występującego m.in. w smole. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, który oferuje nasza hurtowania styropianu Elbląg!

Styropian Elbląg – postaw na sprawdzone rozwiązanie

Styropian z Elbląga to porowate tworzywo sztuczne, które składa się z niewielkich kuleczek zawierających dziesiątki tysięcy zamkniętych komórek wypełnionych powietrzem. Taka budowa sprawia, że jest to doskonały izolator. Dzięki niemu podczas ogrzewania odpowiednia temperatura w pomieszczeniu będzie utrzymywana przez bardzo długi czas. To spora oszczędność zarówno czasu, jak i surowca potrzebnego do ogrzania domu. Oferowany przez nas materiał ma także właściwości wygłuszające. Przy jego pomocy możliwa jest izolacja akustyczna między podłogami lub pomieszczeniami.

Dzięki tym właściwościom styropian Elbląg ma bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej stosowany jest jednak w branży budowalnej. Styropian można położyć na elewacji, fasadzie, dachu, podłodze, pod ogrzewaniem podłogowym, a nawet na fundamenty.

Do ocieplania domu stosuje się styropian:

  • EPS – to materiał ekspandowany o charakterystycznej porowatej,
  • XPS – to styropian ekstrudowany o gładkiej powierzchni,
  • grafitowy – jego inna nazwa to styropian szary. Dzięki obniżonej wartość współczynnika przenikania ciepła jest najlepszym izolatorem.

Hurtowania styropianu Centro-Bud Elbląg

Centro-Bud to hurtownia budowlana Elbląg, która oferuje budowlane produkty premium. Kupisz u nas materiały, które wykorzystasz podczas budowy, remontu czy prac wykończeniowych domu. Zajmujemy się także profesjonalny doradztwem w zakresie wyboru produktów budowlanych. Nie wiesz, jaki styropian Elbląg wybrać? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści pomogą Ci kupić odpowiedni materiał, a następnie zajmiemy się jego transportem, by jak najszybciej znalazł się u Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!