Tynki Elbląg 

Tynki Elbląg to warstwa stwardniałej masy, której zadaniem jest ochrona i wykończenie powierzchni. Wykorzystywane mogą być na ścianie, suficie czy innych elementach architektonicznych znajdujących się wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Od ich jakości zależy nie tylko estetyczny wygląd powierzchni, ale także jej trwałość. Dlatego nasza hurtownia budowlana Elbląg oferuje tynki premium, które idealnie wykończą ściany.

Jaki tynk wybrać?

Wybierając tynki Elbląg, zdecydować możesz się na wariant jednowarstwowy, w którym konieczne jest nałożenie tylko jednej warstwy produktu. Stosowany jest on bezpośrednio na podłoże i tworzy szorstką powierzchnię. Doskonale sprawdzi się na strychach, w pomieszczeniach gospodarczych czy piwnicach. Tynki Elbląg dwuwarstwowe składają się z warstwy obrzutki, która zapewnia odpowiednia przyczepność i warstwy narzutowej. Natomiast produkty trójwarstwowe stworzone są z warstwy obrzutowej, narzutowej oraz gładzi, która gwarantuje powstanie gładkiej powierzchni.

W naszej ofercie dostępne są także materiały, które różnią się parametrami technicznymi, wpływającymi na sposób ich zastosowania. Tynki Elbląg dzielą się na:

  • zwykłe – niewzbogacane są żadnymi dodatkami. Można używać ich jednowarstwowo lub wielowarstwowo. Po dodaniu do nich pigmentów można uzyskać tynk dekoracyjny,
  • tradycyjne szlachetne – wykorzystują atrakcyjne pigmenty, kruszywa takie jak marmur czy szlachetne zaprawy np. biały cement. To tynki, na których można wykonać freski, stiuki czy sztablatury,
  • specjalne – to tynki wyciszające, ekranujące, rentgenowskie, magnetyczne czy specjalne produkty do sal sportowych.

Kupisz u nas także: tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, gładzie tynkarskie i suche tynki.

Tynki Elbląg – wytrzymałe produkty premium

W asortymencie posiadamy tynki Elbląg o niezwykle wysokiej jakości. Wszystkie produkty, które oferujemy, pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów. Dzięki temu masz pewność, że są to materiały, które będą w doskonałym stanie przez wiele lat.

Nie wiesz jaki tynk kupić? Zgłoś się do nas! Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt, a następnie zajmą się jego transportem. Nie czekaj dłużej i już dziś skorzystaj z naszych usług!